Apie mus

UAB „Alksnynės vairavimo mokykla“ įkurta 2006 metais Klaipėdoje. 2007 metais įmonei suteikta teisė rengti B kategorijos kelių transporto priemonių vairuotojus.

Šiuolaikiškai įrengtos patalpos, kompaktiška 11 vietų klasė, kompiuteriai su naujausia programine įranga, skirta mokymo proceso vykdymui, stendai ir įvairi demonstracinė medžiaga, skirti geresniam žinių įsisavinimui.

Dirba patyrę, aukštos kvalifikacijos vairavimo instruktoriai ir teorijos dėstytojai. Mokiniai gali patys pasirinkti laiką, kada jiems patogu mokytis prie kompiuterių ir atlikti praktinio vairavimo užsiėmimus.

Vairuoti mokome šiais automobiliais:

• 2017 m. „Toyota Auris” su mechanine pavarų dėže,

• 2008 m. „VW Polo” su mechanine pavarų dėže.

Siūlome individualų teorijos mokymą ir papildomus praktinio vairavimo užsiėmimus.
Kviečiame asmenis, turinčius vairuotojo pažymėjimą, atnaujinti teorines bei praktines žinias.

Registruotis į kursus