Kursai

„B“ kategorija: automobiliai, kurių leidžiama maksimali masė ne didesnė kaip 3500 kg ir turintys ne daugiau kaip 8 sėdimąsias vietas be vairuotojo vietos; šie automobiliai gali būti sujungti su priekaba, kurios leidžiama maksimali masė ne didesnė kaip 750 kg

Mokome asmenis nuo 17 metų ir vyresnius.
Kursų trukmė nuo 6 savaičių, priklausomai nuo Jūsų galimybių ir pastangų.
Užsiėmimų pradžia:
rytinėse grupėse 1100 val., vakarinėse grupėse 1800 val.
Kompiuterių klasė dirba:
I-IV nuo 1100 val. iki 1800 val.
V nuo 1100 val. iki 1730 val.
Joje galite mokytis patogiu Jums laiku.

Kursų kaina mokantis su grupe 430 eurų. Sumokėti galima dalimis:
150 eurų sutarties pasirašymo dieną;
280 eurų iki pirmojo praktinio vairavimo užsiėmimo.

Kursų kaina mokantis eksternu 430 eurų. Pagreitintai (per 10 d.d.) 550 eurų.

Darbo tvarkos taisyklės:

Mokykloje darbas vyksta vadovaujantis LR įstatymais, Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais vairavimo mokyklų veiklą.

Mokinių ir vairavimo mokyklos teisės bei pareigos vykdomos, vadovaujantis sudaryta vairavimo mokymo sutartimi.

Kursų baigimo liudijimas išduodamas: išklausius ne mažiau kaip 80 % teorijos kurso ir atlikus visą praktinio vairavimo kursą (30 mok.val.), išlaikius teorijos ir praktinio vairavimo egzaminus bei sumokėjus už vairavimo mokymo kursus pagal sutartį.

Registruotis į kursus